top of page
title-image.jpg

Poradna

FAQ

1. Co je SANYpet?

 

SANYpet je společnost, kterou založil veterinář Dr. Canello s cílem nevyrábět pouhé granule, ale dosáhnout velmi důležitého poslání: zdraví psů a koček prostřednictvím výživy. Proto společnost SANYpet používá pouze čisté suroviny a odmítá znečištěné látky jako je např. oxytetracyklin, nepřítel č. 1 psů a koček. SANYpet uznává sílu přírody, a využívá proto rostlinných extraktů, které jsou inovativními technologiemi zpracovány do tablet AFS (Active Fresh System). (Pro více informací, 10 důvodů proč zvolit SANYpet – Forza10).

2. Proč zvolit SANYpet – Forza10?

To je dobrá otázka! Zde je 10 důvodů proč zvolit zrovna nás!

3. Kdo je Sergio Canello?

Dr. Sergio Canello je veterinář a mezinárodně známý odborník v oblasti potravinových intolerancí, homeopatie a přírodní medicíny. Pro více informací o Sergiu Canellu klikněte zde.

4. Jaké certifikace má společnost SANYpet?

Továrna má certifikaci pro udržitelnou produkci vyvážených a dietních krmiv, stejně jako certifikaci pro výrobu biopotravin (pod kontrolou organizace C.C.C.B.) Kromě toho máme kompletní certifikaci DVN (ISO 9001:2008) pro celý výrobní řetězec, jedná se o systémy managementu jakosti.

Společnost SANYpet dále získala povolení USDA. Je tak první společností v Evropě, která může exportovat krmivo do USA.

5. Co znamená “cruelty free?”

To znamená, že SANYpet odmítá invazivní testování na zvířatech. SANYpet nepoužívá ani klece a záměrné vyvolávání poruch a nemocí.

6. Je SANYpet výrobce nebo distributor?

SANYpet je společnost, která vyrábí a distribuuje veškeré výrobky v nabídce.

7. Kde SANYpet vyrábí svá suchá krmiva?

Továrna se nachází ve městě Padova.

8. Kde se vyrábí konzervy a pamlsky?

SANYpet vlastní dvě továrny, kde vyrábí konzervy a pamlsky. Obě továrny se nachází na nedotčeném Islandu.

Potřebujete poradit?

9. Co je FORZA10 USA?

Jedná se o společnost vytvořenou skupinou SANYpet, která nabízí italská krmiva na americkém trhu. Není náhodou, že řada Legend byla uvedena nejprve v USA, kde sklidila velký úspěch. Americká pobočka má pouze funkci distribuční, nikoli produkční.

10. Co znamená GMO-free?

GMO je organismus, jehož genový materiál byl pozměněn. Být GMO-free znamená používat pouze čisté a zdravé suroviny, které jsou optimální pro zdraví a výživu našich psů a koček.

11. Čím se odlišuje Forza10 od konkurenčních značek?

Zakladatelem společnosti je veterinář, použití pouze čistých surovin, suroviny z nedotčeného Nového Zélandu, odmítání chemických látek a oxytetrackylinu, používání bylinných extraktů, inovativní technologie, sociální projekty… Shrneme-li: #factsnotkibbles (Pro více informací, 10 důvodů proč zvolit SANYpet – Forza10)

12. Co znamená #factsnotkibbles?

Znamená to, že Forza10 je založena na faktech! SANYpet je společnost, kterou založil veterinář Dr. Sergio Canello, mezinárodně známý odborník na potravinové intolerance. Věnoval čtyřicet let života výzkumu a léčbě zánětlivých, chronických a autoimunitních poruch. Jeho zkušenosti v oblasti výživy, zdraví psů a koček doplňuje Dr. Gianandrea Guidetti, expert v oblasti fytoterapie. Toxické účinky oxytetracyklinu byly vědecky prokázány a řadí se tak mezi největší nepřítele psů a koček. Účinnost krmiv Forza10 je demonstrována klinickými a vědeckými studiemi.

13. Nezodpověděli jsme všechny dotazy?

Zavolejte nám na číslo 776 610 373 nebo piště na e-mail info@forza10.cz.

Podvihovská 12, 747 70 Opava - Komárov

Čisté suroviny

 

Abychom zaručili naše poslání “zdraví prostřednictvím výživy,“ rozhodli jsme se použít omezený počet surovin s vynikající kvalitou, čímž zajistíme přesnou kontrolu v celém řetězci a absolutní bezpečnost v celém výrobním procesu.

(+420) 602 515 571

Americký sen v jediné granuli!

Inovativní řada krmiv pro psy Legend představuje evoluci v oblasti vývoje funkčních (a maintenance) krmiv pro dospělé psy: grain free, gluten free a bez GMO! Po velkém úspěchu krmiva v USA přichází řada Legend na český trh!

bottom of page