top of page
title-image.jpg

Active Line

Forza10 Active

Přírodní alternativa léků: krmivo, které umí vyřešit všechny hlavní zdravotní problémy psů a koček!

Byla to opravdu šťastná náhoda, když Dr. Canello, veterinář se 40 lety odborné praxe, potkal Dr. Guidettiho, odborníka na fytoterapii. Tehdy se zrodila řada FORZA10 Active Line. Kombinace vybraných přírodních extraktů a nejčerstvějších ryb naplňuje poslání společnosti SANYpet – vyléčení všech hlavních nemocí a naplnění výživových potřeb psů a koček prostřednictvím vyvážené stravy.

FORZA10 Active představuje specifické receptury s léčivými účinky, kterých je dosaženo díky patentovanému procesu AFS. Dostupná je i varianta pro správný vývoj štěněte.

Krmivo FORZA10 Active Line tvoří dva komponenty (tablety AFS a granule), které byly navrženy tak, aby řešily nejčastější chronické a opakující se záněty způsobné potravinovou intolerancí a nekvalitním krmivem.

Nesporná účinnost je založena na 4 základních principech:

  • Eliminace jakéhokoliv zdroje oxytetracyklinu, který je nejčastější příčinou zánětu u psů a koček. Toto antibiotikum je široce a legálně užíváno napříč celým intenzivním zemědělstvím. Jakékoliv suroviny pocházející z intenzivně chovaných zvířat mohou obsahovat tento toxin a způsobovat vznik mnoha onemocnění.

  • Použití vybraných extraktů z bylin pro jejich antitoxické, antioxidační a imunomodulační vlastnosti (imunitní systém je často oslaben působením oxytetracyklinu a látek znečišťujících životní prostředí).

  • Použití správného poměru Omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin (který ve spoustě případů chybí)

  • použití sleďů a ančoviček, malých ryb žijících v otevřených vodách, zamezuje nebezpečí kontaminace těžkými kovy. Kromě toho se ryby zpracovávají celé a vytváří tak vynikající zdroj bílkovin nejvyšší biologické hodnoty, vyznačující se optimální stravitelností a absencí oxytetracyklinu.

 

Granule řady Active Line v sobě snoubí divoce lovené ryby jako zdroj vysoce hodnotných bílkovin, rýži a brambory jako hypoalergenní zdroj sacharidů a rybí olej, který je přírodním zdrojem Omega-3 nenasycených mastných kyselin.

 

Granule jsou obohaceny o tabletky ve tvaru srdíček v poměru 7%. Tyto tabletky nesou směs specifických přírodních extraktů. Díky naší patentované technologii AFS (Active Fresh System) jsou tyto tablety za studena lisované, aby byla zachována veškerá účinnost rostlinných výtažků.

Výhody řady Active Line:

  • Vysoce kvalitní suroviny, systematicky kontrolované (více než 5000 kontrol kvality ročně), bez chemických a toxických látek, zejména oxytetracyklinu, který jsme identifikovali jako hlavní příčinu vzniku zánětů a alergií

  • Jeden zdroj bílkovin: divoce lovené ryby (sleď a ančovičky)

  • Jeden zdroj sacharidů: rýže (s výjimkou krmiva pro psy Dermo Active a Renal Active, která obsahují brambory, a krmiva pro kočky Renal Active obsahující kukuřici)

  • Krátký seznam surovin, čímž se omezuje riziko možných potravinových intolerancí a alergií

  • Vysoký obsah přírodních Omega-3: tyto nenasycené mastné kyseliny jsou zásadní pro své protizánětlivé vlastnosti, udržují buněčný růst pod kontrolou a zachovávají elasticitu buněčných membrán. Snižují množství přebytečného tuku.

  • Rostlinné výtažky, které prošly oddělením výzkumu a vývoje SANYpet, mají antitoxické, antioxidační a imunomodulační účinky. Tyto blahodárné vlastnosti pomáhají obnovit zdraví Vašeho zvířete tím, že vyrovnávají imunitní systém (který je pod neustálým tlakem znečištěných látek, které mění jeho obranné mechanismy)

Podvihovská 12, 747 70 Opava - Komárov

Čisté suroviny

 

Abychom zaručili naše poslání “zdraví prostřednictvím výživy,“ rozhodli jsme se použít omezený počet surovin s vynikající kvalitou, čímž zajistíme přesnou kontrolu v celém řetězci a absolutní bezpečnost v celém výrobním procesu.

(+420) 602 515 571

Americký sen v jediné granuli!

Inovativní řada krmiv pro psy Legend představuje evoluci v oblasti vývoje funkčních (a maintenance) krmiv pro dospělé psy: grain free, gluten free a bez GMO! Po velkém úspěchu krmiva v USA přichází řada Legend na český trh!

bottom of page